خرید سرور
خرید سرور

 

درباره ما

 

راد پندار ماد

با شروع دهه ۹۰ هجری شمسی و رونق کسب و کارهای اینترنتی در کشور، نیاز به تجهیزات و زیرساخت‌های فناوری اطلاعات در ایران به شدت رو به افزایش گذاشت. در این میان شرکت راد پندار ماد با هدف تامین زیرساخت‌ IT سازمان‌ها و بنگاه‌های فروش سرور hp کوچک و بزرگ و هم‌چنین استارت‌آپ‌ها، پا به عرصه تجهیزات شبکه گذاشت.

شرکت راد پندار ماد پس از شروع فعالیت به سرعت در میان نام‌های بزرگ این عرصه قرار گرفت و با عرضه محصولات زیر ساختی کمپانی نام‌آشنای HPE، نظیر سرور، ذخیره‌سازها و آرشیوکننده‌ها، اعتماد طیف وسیعی از مشتریان خود را جلب کرده است. پس از فعالیت در عرصه تجهیزات شبکه HPE، راد پندار ماد شروع به فعالیت پیرامون سایر برندهای معتبر در جهان و ایران، نظیر QNAP و CISCO کرد.

در سال ۱۳۹۶، راد پندار ماد به عنوان نمایندگی محصولات کمپانی تازه‌وارد ولی آینده‌دار Thecus شناخته شده و عرضه مستقیم و بدون واسطه این ذخیره‌سازهای حالا شناخته‌شده در ایران و جهان را آغاز نموده است

در حال حاضر، شرکت راد پندار ماد در حوزه‌های تامین تجهیزات شبکه از معتبرترین برندهای دنیا، ارائه راه‌کارهای شبکه و هم‌چنین پشتیبانی فنی، فعال بوده و مفتخر به خدمت‌رسانی به بیش از ۱۰۰ ارگان و بنگاه فروش سرور hp دولتی و بخش خصوصی می‌باشد.

مشاوره پیش از خرید

پیشنهاد کارشناسی بر اساس نیازسنجی

.

تضمین قیمت همراه کیفیت

بهترین کیفیت در ازای مناسب ترین قیمت

.

خدمات پس از فروش

همیشه در کنار شما.

نظرات مشتریان

حسین جباریانخانه دار
بعنوان یک شرکت همکار خیلی خوشحالم که در کنار شما فعالیت و از تجربیات شما استفاده میکنم..
ثمره تهرانیمدیر شرکت
نزدیک به یکسال است که از خدمات و پشتیبانی فنی شرکت راد پندار ماد استفاده میکنیم و رضایت کامل داریم. کمال تشکر و قدردانی را داریم.
مهناز آبادمدیر موسسه
همکاری، تعهد و مشتری مداری شما مثال زدنی است.
علی علی پورمعاون شرکت
با سلام حدود سه سال میشه که با شرکت راد پندار ماد در زمینه تامین تجهیزات اتاق سرور سازمان همکاری دارم، از ارائه محصولات اورجینال با قیمت عالی و همچنین گارانتی معتبر این شرکت رضایت کامل دارم.
.[/nz_testimonial]
همین حالا این پوسته فوق العاده را خریداری کنید!خرید محصول