راد پندار ماد | فروش سرور HP | نمایندگی سرور اچ پی | تجهیزات ذخیره سازی | قیمت Thecus | خرید Tape | محصولات Cisco

راد پندار ماد


با شروع دهه ۹۰ هجری شمسی و رونق کسب و کارهای اینترنتی در کشور، نیاز به تجهیزات و زیرساخت‌های فناوری اطلاعات در ایران به شدت رو به افزایش گذاشت. در این میان شرکت راد پندار ماد با هدف تامین زیرساخت‌ IT سازمان‌ها و بنگاه‌های فروش سرور hp کوچک و بزرگ و هم‌چنین استارت‌آپ‌ها، پا به عرصه تجهیزات شبکه گذاشت.

شرکت راد پندار ماد پس از شروع فعالیت به سرعت در میان نام‌های بزرگ این عرصه قرار گرفت و با عرضه محصولات زیر ساختی کمپانی نام‌آشنای HPE، نظیر سرور، ذخیره‌سازها و آرشیوکننده‌ها، اعتماد طیف وسیعی از مشتریان خود را جلب کرده است. پس از فعالیت در عرصه تجهیزات شبکه HPE، راد پندار ماد شروع به فعالیت پیرامون سایر برندهای معتبر در جهان و ایران، نظیر QNAP و CISCO کرد.


در سال ۱۳۹۶، راد پندار ماد به عنوان نمایندگی محصولات کمپانی تازه‌وارد ولی آینده‌دار Thecus شناخته شده و عرضه مستقیم و بدون واسطه این ذخیره‌سازهای حالا شناخته‌شده در ایران و جهان را آغاز نموده است

در حال حاضر، شرکت راد پندار ماد در حوزه‌های تامین تجهیزات شبکه از معتبرترین برندهای دنیا، ارائه راه‌کارهای شبکه و هم‌چنین پشتیبانی فنی، فعال بوده و مفتخر به خدمت‌رسانی به بیش از ۱۰۰ ارگان و بنگاه فروش سرور hp دولتی و بخش خصوصی می‌باشد.

HPE
Cisco
Qnap
Thecus
ServerHPE
Guide

مشاوره پیش از خرید

پیشنهاد کارشناسی بر اساس نیازسنجی

BestPrice

تضمین قیمت همراه کیفیت

بهترین کیفیت در ازای مناسب ترین قیمت

guarantee

خدمات پس از فروش

همیشه در کنار شما

موقعیت مکانی ما

خدمات و پشتیبانی

مشاوره، ارایه راهکار و پشتیبانی فنی در راد پندار ماد

خدمات پیش و پس از فروش

.مشاوره خرید، ارایه راهکارهای شبکه، امنیت، مجازی سازی و بک آپ به همراه پشتیبانی فنی در راد پندار ماد


HPE
Cisco
HPE
Qnap
Thecus