امکانات ذخیره سازهای NAS دکاس (بخش سوم)

امکانات ذخیره سازهای NAS دکاس (بخش سوم)

رسانه خانگی

 

خروجی HDMI داخلی

ادغام  ذخیره ساز NAS دکاس با خروجی HDMI امکان اتصال مستقیم ذخیره ساز NAS به تلویزیون خانگی را ممکن میسازد. پس از نصب ماژول های نمایش محلی و XBMC، مستقیماً میتوان فایل های رسانه ای  از ذخیره ساز NAS را در  تلویزیون پخش نمود. در واقع به معنای تبدیل ذخیره ساز NAS به یک هاب نهایی چندرسانه ای است. به لطف طیف گسترده ای از کابران، XBMC یک مرکز رسانه منبع باز است که اساساً برای Xbox  ساخته شده بود. رابط کاربر گرافیکی آن (GUI) تنها با فشردن چند دکمه به کاربر امکان جستجوی آسان و مشاهده فایل های ویدئوی، تصاویر، پادکست ها و پخش موسیقی را می دهد.

 

مشاوره خرید تجهیزات سرور

مرکز رسانه PLEX

سرور رسانه PLEX قلب و مغز هر سیستم رسانه ای دیجیتال محسوب می شود. این سرور رایگان یک ماژول موجود در Thecus App Center است که امکان راه اندازی و مدیریت رسانه را به کار می دهد. با نصب سرور رسانه PLEX در ذخیره ساز  NAS دکاس، بسیاری از دستگاه ها بر شبکه (همچون Xbox ۳۶۰ و یا دستگاه های تلفن همراه) می توانند به راحتی به رسانه های آنلاین و محلی متصل شوند. این سرور قادر است به طور خودکار محتوای iTunes، iPhoto و Aperture را جمع آوری نماید. از فیلم های مورد علاقه تان گرفته تا رشته کوه های موسیقی شما، سرور PLEX امکان  مدیریت  رسانه در ذخیره ساز NAS دکاس را فراهم می آورد که کاربر براحتی می تواند از آن لذت ببرد.

 

سرور iTunes

این تکنولوژی ذخره ساز NAS دکاس شما را به سرور iTunes متصل می کند. با این ویژگی نوآورانه، می توان تنظیم نمود که چه افرادی می توانند به رسانه شما و همچنین پخش فایل های به اشتراک گذاشته شده در شبکه تان دسترسی داشته باشند.

 

سرور تصویر Piczza

سرور تصویر Piczza دکاس ابزاری قدرتمند در اشتراک گذاری فایل ها با دیگر افراد به صورت محلی و از راه دور است. در واقع مدیران می توانند اکانت های چندگانه ایجاد نمایند که به هر کاربر در خانه و یا در اداره امکان مدیریت گالری عکس و جستجوی در آلبوم های عمومی دیگران را فراهم می آورد. با به اشتراک گذاری تجارب و گالری ها، کاربران می توانند رشد جوامع Piczza تحریک کنند.

 

اشتراک گذاری فایل

در مسئله استراک گذاری فایل، ذخیره ساز NAS شرکت دکاس را می توان به عنوان یک سرور FTP راه اندازی نمود که امکان دستری به اطلاعات از طریق نرم افزار FTP به دوستان و یا کارمندان (با یک شناسه کاربری و رمز عبور معتبر) می دهد . به عنوان مثال، وب دیسک یک روش بسیار عالی در دسترسی  آنلاین و یا محلی به فایل ها در ذخیره ساز NAS است. پس از ورود به سیستم، وب دیسک به کاربر مجاز  امکان بارگذاری فایل در ذخیره ساز NAS، و دانلود فایل از آن  و همچنین امکان سازماندهی مجدد فایل ها وفولدرها را در ذخیره ساز NAS فراهم می کند. در واقع همه چیز از طریق رابط کابرپسند که تنها با انتخاب و کلیک بر آن اجرا می شود، می توان دقیقاً فایل ها را از راه دور مدیریت و سازماندهی نمود.

 

مشاوره خرید تجهیزات سرور

مدیریت دانلود

 

مدیریت دانلود بیت تورنت

آیا حجم وسعی از فایل ها را دانلود می کنید؟ برنامه کلاینت بیت تورنت به شما امکان دانلود مستقیم فایل های بیت تورنت را در ذخیره ساز NAS ممکن می سازد. ظرفیت اضافی موجود در ذخیره ساز NAS دکاس ضمن استفاده از قدرت محاسباتی مستقل به منظور اجرای هماهنگ و آسان کامپیوترتان، تمامی فایل های بیت تورنت شما را ذخیره می کند، پس از آن، تمامی دانلودها به صورت منظم در ذخیره ساز NAS ذخیره شده و آماده اجرا می شوند.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *